Ugreen LP123 60410 kerek/téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz - fekete (2 db)

Ugreen LP123 60410 kerek/téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz - fekete (2 db)

Ugreen LP123 60410 kerek/téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz - fekete (2 db)
Ugreen LP123 60410 kerek/téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz - fekete (2 db)

Tulajdonságok

Felelős szervezet:
EU REP: Ugreen Group GmbH - DE 40549 Düsseldorf, Prinzenallee 1 - support@ugreen.com
Funkció:
mágneses tartó
Gyártó:
UGREEN
Gyártó adatai:
EU REP: Ugreen Group GmbH - 40549, Düsseldorf, Prinzenallee 1 - support@ugreen.com
Cikkszám:
HUR25502

Ár / kedvezmény

Nettó 2.010,00 Ft
Bruttó 2.552,70 Ft
Átvehető 1-3 napSzállítás 2-4 nap

Termékleírás

Ugreen LP123 60410 Kerek és téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz - fekete (2 db)

Az Ugreen LP123 egy olyan fémlemez készlet, amely lehetővé teszi a mágneses autókonzolok használatát. Élvezheti a biztonságot és a stabilitást – anélkül, hogy aggódnia kellene, hogy telefonja leesik, még göröngyös utakon is. Ezek a könnyű és vékony lemezek tökéletesen illeszkednek telefonjához anélkül, hogy befolyásolnák annak esztétikáját. A 3M ragasztószalag rétegnek köszönhetően biztos lehet a tartós rögzítésben.

Ugreen LP123 60410 kerek és téglalap alakú fémlapok mágneses telefontartókhoz fehér alapon

Specifikáció:

  • Márka: Ugreen
  • Modell: Ugreen LP123 60410
  • Csempe forma: kerek/téglalap alakú
  • Darabszám: 2 db.
  • Csempe méretei:
    • kerek 45 mm x 45 mm x 0,5 mm
    • téglalap alakú 45 mm x 65 mm
  • Fekete színű

Megjegyzés: A termék használata megakadályozza, hogy okostelefonját vezeték nélkül töltse.

Az Ugreen LP123 fém csempekészlet legfontosabb előnyei:

  • Lehetővé teszi, hogy a telefont mágneses tartóra rögzítse . Használhatja az Ugreen márkatartót és az összes többi gyártót.
  • Biztonságosan rögzítve tartja telefonját vezetés közben . Egy réteg 3M ragasztószalag garantálja a tartósságot és a használat megbízhatóságát.
  • Különféle összeállítási módszereket tesz lehetővé . A lemezt ráragaszthatja a tokra, közvetlenül a telefonra vagy a telefon és a tok közé.
  • Nem befolyásolja a telefon esztétikáját . A vékony kialakítás és a mindössze 0,5 mm-es vastagság szinte láthatatlanná teszi a csempéket.
  • Megvédi a készülékeket a sérülésektől . A sima felület és a lekerekített élek védik a telefont és az ujjait.

Univerzális kompatibilitás mágneses tartókkal

Az Ugreen LP123 lemezek különböző márkájú mágneses tartókkal kompatibilisek. Használhatja őket Ugreen fogantyúkkal és más gyártók népszerű modelljeivel. Ez egy kényelmes megoldás, amely lehetővé teszi a különböző fogantyúk egyszerű használatát anélkül, hogy tartozékokat kellene cserélni.

A telefon az Ugreen LP123 mágneses tartólap segítségével rögzíthető az autós tartóhoz

A telefon tartós és biztonságos rögzítése

Az Ugreen LP123 segítségével nem kell attól tartania, hogy vezetés közben leesik a telefonja. A 3M ragasztószalag használatának köszönhetően a csempék szilárdan tapadnak a felülethez, így még göröngyös utakon is biztonságot nyújtanak. A szilárd rögzítés biztosítja, hogy telefonja a helyén maradjon az útviszonyoktól függetlenül.

Két telefon Ugreen LP123 lemezekkel, amelyek mágneses tartókra vannak rögzítve

Különféle összeszerelési módok

Nem kell egyetlen telepítési módra korlátoznia magát. Ugreen LP123 csempéket ragaszthat a tokra, közvetlenül a telefonra vagy a telefon és a tok közé. Ez a rugalmasság lehetővé teszi, hogy a használatot preferenciáihoz és igényeihez szabja, miközben biztosítja a teljes funkcionalitást.

Ugreen LP123 fémlapok hevernek az asztalon

Diszkrét és elegáns design

Az Ugreen LP123 vékony lemezek nem befolyásolják a telefon megjelenését. Vékony kialakításuk és mindössze 0,5 mm vastagságuk szinte láthatatlanná teszi őket beszerelés után. Ennek köszönhetően telefonja megőrzi eleganciáját és nem veszíti el esztétikáját.

Kézben tartó Ugreen LP123 fémlemez mágneses tartókhoz

Védelem és biztonság

Az Ugreen LP123 lemezek nem csak szilárdan tartják a telefont, de megóvják a sérülésektől is. A sima felület és a lekerekített élek megakadályozzák a karcolásokat, és védik az ujjait a véletlen vágásoktól.

Telefon Ugreen LP123 lemezzel, mágneses tartókra szerelve

Hírlevél feliratkozás