Puluz LED 40 m-es vízálló búvárlámpa, fekete (PU631B)

Puluz LED 40 m-es vízálló búvárlámpa, fekete (PU631B)

Puluz LED 40 m-es vízálló búvárlámpa, fekete (PU631B)
Puluz LED 40 m-es vízálló búvárlámpa, fekete (PU631B)

Tulajdonságok

Funkció:
kamera lámpa
Gyártó:
Puluz
Gyártó adatai:
Shenzhen SUNSKY Technology Limited - service@sunsky-online.com
Gyártói cikkszám:
PU631B
Szín:
fekete
Cikkszám:
INN29728

Ár / kedvezmény

Nettó 12.444,00 Ft
Bruttó 15.803,88 Ft
Átvehető 1-3 napSzállítás 2-4 nap

Termékleírás

PULUZ vízálló búvárlámpa sportkamerákhoz

Készítsen lélegzetelállító felvételeket a víz alatt. A PULUZ búvárlámpát az IPX8 vízálló besorolása jellemzi, így akár 40 méterre is magával viheti a víz alatt. Maximális üzemideje 6 óra, a mágneses kábel (tartozék) pedig lehetővé teszi a lámpa gyors és kényelmes feltöltését. Egy készlet színszűrőt is tartalmaz. Rendkívül könnyű és kicsi, így mindig magaddal viheted. Az univerzális 1/4"-os menet és hidegpapucs megkönnyíti a felszerelést.

Akár 6 óra üzemidő

A készülék strapabíró, 2500 mAh-s akkumulátorral van felszerelve. Akár 6 órányi megszakítás nélküli működést biztosít. Így szabadon használhatod például búvárkodás közben vakáció közben. Töltése nem tart sokáig - körülbelül 2,5 óra elteltével újra üzemkész. A készletben található mágneses kábel megkönnyíti a töltést.

Szűrőkészlet

Szerezzen látványos effektusokat felvételein! A készlet 8 db, különböző színű cserélhető szűrőt tartalmaz. Segítségével csodálatos víz alatti felvételeket készíthet, amelyek biztosan mindenkit lenyűgöznek. Ezenkívül a 650-750 lm-es fényerő és az akár 6500K-t is elérő színhőmérséklet lehetővé teszi az egyedi hangulat megteremtését.

Átgondolt tervezés

A készülék könnyű és kompakt kialakítása megkönnyíti a tárolást és a szállítást - a lámpát sikeresen elrakhatja hátizsákban vagy táskában, és szinte bárhová magával viheti. Strapabíró PC-műanyagból készült, amelyet nagy ellenállás és tartósság jellemez. Az univerzális 1/4"-os menettel és hidegpapuccsal könnyedén rögzítheted a lámpát állványra, szelfibotra vagy fényképezőgépre. IPX8-as védelmi tanúsítvánnyal is rendelkezik, így akár 40 méterre is elviheted a víz alatt.

Beleértve

  • PULUZ lámpa
  • mágneses töltőkábel
  • 8 szín szűrő (rózsaszín, lila, kék, fehér, piros, zöld, narancs, sárga)
Gyártó Puluz
Modell PU631B
Anyag PC + edzett üveg
Vízállóság IPX8 (akár 40 méterrel a víz alatt)
LED gyöngyök száma 40
Világos szín 6000-6500K
Fényerő szintje 650-750 lm
Tápegység 5V/2A
Az akkumulátor kapacitása 2500 mAh
Töltési idő 2,5 óra
Működési idő 2-6 óra
Méretek 6 x 3,5 x 8,8 cm

Hírlevél feliratkozás